سنگ لاشه قهوه ای

سنگ لاشه قهوه ای

کوهی در دوضخامت نازک و ضخیم
سنگ زاگرس شیراز
1403/4/20
0 نظر

سنگ لاشه ورقه ای قهوه ای یکی ازانواع سنگ های تزئینی است که برای پوشش سطوح داخلی وخارجی ساختمان ها به کار می رود.این نوع سنگ ازترکیب سنگ های طبیعی و رزین های مختلف تولید می شوند وبه دلیل ویژگی های منحصر به فردشان،مورداستفاده قرار می گیرند.سنگ لاشه سطحی صاف وبدون درز دارد که همین ویژگی آن باعث می شود به عنوان روشی زیبا ومقاوم در آراستن سطوح وفضای مختلف مورداستفاده قرار گیرد.

این نوع سنگ ها به دلیل ویژگی های ظاهری زیبا و مقاومت در برابر عوامل مختلف محیطی،انتخابی عالی برای پروژه های مختلف ساختمانی است. ازجمله کف پوش ها،دیوارپوش ها،نماهای خارجی وفضاهای عمومی، که به عنوان یک روش زیبا و مقاوم برای تزئین سطوح مورداستفاده قرار می گیرند. 

سنگ لاشه قهوه ای یکی ازگزینه های محبوب درطراحی داخلی وخارجی ساختمان ها است وبه دلیل رنگ طبیعی و دوام بالا جذابیت بسیاری دارد.

فرایند اجرای سنگ لاشه قهوه ای از مراحل مختلفی تشکیل شده است.ابتداسطحی که قرار است پوشش داده شود،باید آماده شود.دراین مرحله قابلیت همیشگی سنگ به سطح برسی می شود و هرگونه عیب یا نقص ازبین می رود.سپس بااستفاده از چسب و پاشش مخصوص سنگ هابه سطح وصل میشوند.پس ازانجام این مرحله،لاشه ها را شروع به چسباندن به سطح می کنند.نهایتا پس از اعمال نهایی وتمام شدن فرایند اجرای سنگ لاشه قهوه ای، سطح ساختمان، یک پوشش دوام مند،مقاوم وزیبا،به خودخواهدگرفت.این فرایندمیتواند به صورت دستی یا بااستفاده از دستگاه ها و ماشین آلات مناسب انجام شود‌.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر